O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Witam na moim domowym blogu. Znajdziesz tu trochę różności. Dowiesz się, co cieszy mnie w życiu myszy domowej. Jak wyżywam się w kuchni, ogródku, pracowni - w szeroko pojętym mysim domku. Mam nadzieję, że zechcesz do mnie zajrzeć znowu, a zaglądając, skomentujesz szczerze moje poczynania. Jeśli prowadzisz bloga, chętnie wpadnę z rewizytą. :) Jeśli nie, możemy kilka zdań wymienić u mnie lub via mail: kwiatki.w.kratke@gmail.com :) Dużo słoneczka w duszy :) Pozdrawiam - mysz

niedziela, 16 stycznia 2011

Aura w Krakowie nie sprzyja większej aktywności. Szarość, burość i mokrość zachęcają raczej do pozostawania w bliskiej odległości łóżka. Są jednak akcenty optymistyczne, walecznie rozpraszające ten przygnębiający nastrój :)
Zanim jednak wiosna zacznie pukać nieśmiało do naszych okien i drzwi, nadchodzi odpowiedni moment na pożegnanie się z choinką. Jako, że nie przedstawiłam tej panny w okresie świątecznym, zaprezentuje Wam ją ja krótko teraz, pokazując kilka jej błyskotek.I na koniec wygrane świąteczne CANDY u Inkwizycji :) To będą tylko najmocniejsze akcenty cudownej paczuszki, jaka do mnie dotarła.

A choinka już w samych światełkach czeka na odstawienie w chłodniejsze miejsce.

4 komentarze:

 1. Moja choinka jeszcze ubrana, ma się nad wyraz dobrze. Cudna ta zawieszka matrioszka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne ozdoby świąteczne. U mnie po świętach ani śladu :-)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że dotarła wreszcie paczuszka? Mam nadzieję, że się nie rozczarowałaś... i oczywiście udało Ci się lepsze zdjęcie pudełka zrobić ;-)
  Twoje choinusia bardzo słodka ;-)piękne ozdoby miałaś. Ja już pozbyłam się dekoracji świątecznych i wyglądam wiosny z utęsknieniem!
  Ściskam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za miłe słowa pod adresem zielonej panienki. :)

  Inkwizycjo, paczuszka dotarła całkiem szybko, niestety, tak jak pisałam Ci wcześniej - rozminęłam się z nią i musiałam troszkę dłużej poczekać. Jednak warto było. Wszystko śliczne, smaczne i w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń