O mnie

Moje zdjęcie
Kraków, Poland
Witam na moim domowym blogu. Znajdziesz tu trochę różności. Dowiesz się, co cieszy mnie w życiu myszy domowej. Jak wyżywam się w kuchni, ogródku, pracowni - w szeroko pojętym mysim domku. Mam nadzieję, że zechcesz do mnie zajrzeć znowu, a zaglądając, skomentujesz szczerze moje poczynania. Jeśli prowadzisz bloga, chętnie wpadnę z rewizytą. :) Jeśli nie, możemy kilka zdań wymienić u mnie lub via mail: kwiatki.w.kratke@gmail.com :) Dużo słoneczka w duszy :) Pozdrawiam - mysz

sobota, 7 stycznia 2012

Trochę zimy przywożęKraków jawi się w szacie niezbyt pociągającej. Szary, mokry i brzydki. Na szczęście z Sylwestra w Bieszczadach przywiozłam śnieżne wspomnienia, które przywracają mi wiarę w zimę. Gdyby tak choć ten styczeń i luty przyniósł puchową kołderkę... Wybił wszelkie paskudztwo roznoszące choróbska. A potem to już może być nawet chlapa. Dni będą dłuższe, powietrze zaroi się aromatami parującej ziemi i zacznę wypatrywać pierwszych główek podbiału - to on dla mnie stanowi oznakę niechybnie nadchodzącej wiosny.
Tymczasem zostawiam Was z tą śnieżną bielą. Rozmażcie się na chwilę jeśli i u Was jest jej jak na lekarstwo.


Pozdrawiam i życzę dużo słońca i miłości w nowym roku :)
mysz

3 komentarze:

 1. super blog lubię domowe takie dam sobie do obserwacji blog

  Nie ważna za oknem pogoda
  Nieważna własna wygoda
  Czasu szkoda na żale
  Że szczęście nie trwa stale
  Ważne jest ciepłe spojrzenie
  Co dusi każde zmartwienie
  Ważne jest czułe słowo
  By radość przywrócić na nowo

  Mnie się marzy wiosna
  a tu zimno,deszczowo po prostu
  nijako,jak tu mieć dobry humor?
  Pozdrawiam milutko

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jakoś, gdy moi bliscy są daleko od domu nie marzę o śniegu. Moim marzeniem jest, aby cali i zdrowi wrócili do domu. Chociaż pora zimowa, wypatruję wiosny w ogrodzie :-)
  Buziole

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, jak cudownie, zazdroszczę Ci takich klimatów, tej nieskazitelnej bieli, strasznie za nią tęsknię! U nas ciąż pada, nie chce się wychodzić z domu... Więc niech się już Pani Natura zdecyduje i albo zima, albo... wiosna w całej krasie ;-)
  Dziękuję jeszcze raz za wszystko, Moniko!
  Ściskam czule!

  OdpowiedzUsuń